Поиск веб-страниц
Результаты поиска для: 9 жовтня свято

У народному календарі день святого апостола Іоанна відзначають двічі в році, називаючи

Сьогодні, 9 жовтня, відзначають Всесвітній день пошти, а віряни вшановують пам'ять святого євангеліста Івана Богослова. До вашої уваги традиції та прикмети в цей день – дізнайтеся...

9 жовтня було вибрано в якості дати для цього свята, оскільки в 1874 році саме в цей день був підписаний Бернський договір. Тоді в Швейцарії зібралися представники 22 країн, які...

Свята 9 жовтня, календар свят України 9 жовтня, Державні і професійні свята України 9 жовтня.

9 жовтня свята - День ріелтора в Україні, Всесвітній день пошти, Іван Богослов. Народилися: Джон Леннон, Людмила Янукович, Борис Нємцов, Белла Хадід.

Дата свята унікальна для кожного року. У 2019 році вона випала на 9 жовтня.

Це народне свято відзначається 9 жовтня 2019 року (дата за старим стилем — 26 вересня). Церква у цей день святкує смерть апостола і євангеліста Іоанна Богослова, інформує Ukr.Media.

9 жовтнясвята, іменини, прикмети. Дізнайтеся про головні події та свята середи, 9 жовтня. В середу, 9 жовтня, в Україні відзначають День ріелтора, а також православні згадують...

Церковний свято 9 Жовтня. Який церковне свято сьогодні День Святого Апостола і Євангеліста Іоанна Богослова. СВЯТИЙ АПОСТОЛ і євангеліст Іоанн Богослов був сином Зеведея і Соломії...

Яке 9 жовтня свято у світі. Міжнародна спільнота 9 жовтня відзначає Всесвітній день пошти. Саме цього дня у 1874 році було утворено Всесвітній поштовий союз.

9 октября отмечается 3 православных церковных праздника. Перечень событий информирует о церковных праздниках, постах, днях почитания памяти святых.

Яке сьогодні свято: іменини 9 жовтня. 9 жовтня іменини святкують Олександр, Опанас

9 жовтня: історія, свята, прикмети. Знак зодіаку, свята, народні прикмети, традиції, православний календар, іменинники, новини з усього світу, народилися і померли.

9 жовтня церква вшановує пам'ять євангеліста і одного з дванадцяти апостолів, єдиного з них, який помер своєю смертю – Іоанна Богослова.

9 жовтня - яке сьогодні свято, іменини, хто народився, День пошти.

4 жовтня. Ст. стиль 21 вересня. Віддання свята Воздвиження Хреста Господнього. Апостола від 70 Кодрата. Знайдення мощей святого Димитрія, митрополита Ростовського. День пісний.

Щороку, 9 жовтня, в Україні відзначають професійне свято - День ріелтора. Ця професія, поки ще, не визнана офіційною, а значить і саме свято не має такого статусу.

9 жовтня православні християни вшановують пам'ять святого Іоанна Богослова. Він був одним із апостолів і автором Євангелія від Іоанна, Книги Одкровення і трьох послань Нового Завіту.

00:07, 09 жовтня 2018. Свята. 6372 0. Святий апостол і євангеліст Іоанн Богослов був сином Зеведея і Саломії, згідно з переказами - дочки святого Йосифа Обручника.

Сьогодні вівторок, 9 жовтня. 9 жовтня День ангела відзначають Єфрем та Іван. А ще сьогодні Всесвітні день пошти. Це одне зі щорічних міжнародних свят, встановлене Всесвітнім поштовим...

Дізнайся, що трапилось 9 жовтня в історії.

Свята. Всесвітній день зору. другий четвер жовтня Для залучення глобальної уваги до проблем сліпоти, порушення зору і реабілітації людей з порушенням зору щорічно у другий четвер...

Державні і національні свята, традиційні і офіційні українські свята.

Одне з великих свят, яке відзначаємо у жовтні - вшанування святого євангелиста та апостола Іоана Богослова, якого Ісус Христос покликав на проповідь Євангелія і згодом саме Іоан став...

Акафист святому апостолу и евангелисту Иоанну Богослову.

9 жовтня свято, тсн за 9 жовтня 2017 9 жовтня — 282-ий день року (283-ий у високосні роки) у григоріанському календарі. До кінця року залишається 83 дні.

Галерея Видео 9 жовтня Свята Церква згадує пам’ять апостола і євангеліста Іоанна Богослова, святителя Тихона, патріарха Московського та преподобного Єфрема Перекопського.

Церковне свято 9 жовтня. Який церковне свято сьогодні. День Святого Апостола і Євангеліста Іоанна Богослова.

Сьогодні, 9 жовтня, православні християни відзначають день апостола і євангеліста Іоанна Богослова – улюбленого учня Ісуса Христа, повідомляють Патріоти України.

Святой апостол и евангелист Иоанн Богослов был сыном Зеведея и Саломии - дочери святого Иосифа Обручника. Одновременно со своим старшим братом Иаковом он был призван...

Родился Святой в семье Саломии и Зеведии. Его дед по материнской линии Иосиф Обручник также причислен к лику святых. Вместе с братом по имени Иаков, Иоанн был призван Сыном...

9 жовтнясвята, іменини, прикмети, традиції, факти, день в історії.

9 октября отмечается 3 православных церковных праздника. Перечень событий информирует о церковных праздниках, постах, днях почитания памяти святых.

9 жовтня за народним календарем – день Іоанна Богослова. Вважалося, що до цього свята всі польові роботи мають бути закінчені. Іоанна Богослова шанували як захисника подорожніх.

9 Жовтня 2018 року — всі свята, іменини, пам'ятні дати, дні міст в цей день.

9 жовтня Свята Церква згадує пам’ять апостола і євангеліста Іоанна Богослова, святителя Тихона, патріарха Московського та преподобного..

9 жовтня відзначали день Івана Богослова, який в народі вважався наставником ікон.

9 жовтня Свята Церква згадує пам'ять апостола і євангеліста Іоанна Богослова, святителя Тихона, патріарха...